Poznejte Adsvantage

Baví nás roztáčet českou ekonomiku

Když rostou naši klienti, roste česká ekonomika, a pak rosteme všichni. Tak jednoduché to je.
Proto děláme PPC chytře a efektivně.

20+
certifikací drží náš tým

19+
zahraničních trhů už jsme s klienty dobyli
10+
hodin týdně strávíme vzděláváním
200m+
Kč jsme vydělali klientům
Za čím jdeme?

Ať české firmy rostou a dobývají zahraničí

Svou prací podporujeme české podnikání.
Když uděláme maximum pro úspěšnou kampaň, vidíme obrovský dopad. Klient roste, prodává i do zahraničí.

S ním se roztáčí kola české ekonomiky – a v důsledku rosteme i my. Nejsme velká agentura. Ale věříme, že s našimi klienty můžeme mít velký dopad.

Měli byste o nás vědět…

Máme jasná pravidla, podle kterých pracujeme

Díky nim za sebou vidíme výsledky.

Automatizujeme, proto jsme efektivní

Čas, který si u nás zaplatíte, využíváme efektivně. Proto opakující se úkony automatizujeme. Neplýtváme čas na importování dat ze systémů nebo na tvorbu reportů.

Pracujeme pro e-shopy s „Ověřeno zákazníky“

Máte Heuréka Ověřeno zákazníky? Výborně. Pak víme, že na sobě pracujete a zákazníci vám věří. U takových e-shopů vždy najdeme prostor pro růst.

Pomáháme vám do zahraničí

Čeští podnikatelé jsou pracovití a cílevědomí. Zaslouží si být vidět i za hranicemi. Pomůžeme vám s tím – najdeme potenciál, přichystáme zahraniční kampaně a vyděláme vám víc.

Stavíme na doporučeních

Ptáme se klientů na zpětnou vazbu bez obalu. Díky ní se zlepšujeme. A díky ní také víme, že nás 91 % klientů doporučuje dál.

Naše certifikáty: Jsme odborníci na PPC a srovnávače

Hrdý Google Partner

a také partner Shoptetu, Heureky a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado.

Poznejte náš tým

Zapálení specialisté na PPC a srovnávače

Jedno máme společné: Baví nás lepší a lepší výsledky ve vašem měsíčním reportu. Proto sledujeme novinky, hledáme vychytávky a optimalizujeme reklamy k dokonalosti.

Michal Lysek

CEO

6 certifikátů
Rukama mi prošlo přes 200 reklamních účtů. Učil jsem se na velkých klientech v agentuře, ze které jsem ale odešel s jasnou myšlenkou. Chtěl jsem pracovat pro své klienty, osobně s nimi probírat zlepšeních a pracovat na jejich růstu. Baví mě využívat investované peníze efektivně. Proto hledám příležitosti pro automatizaci, zkouším novinky a testuji zlepšení. V Adsvantage se starám o strategie. Pomůžu vám naplánovat cestu k úspěchu.

Martin Kisza

PPC specialist

5 certifikátů
Baví mě pracovat pro e-shopy, které rozvíjí svůj business a posouvají ho kupředu. Optimalizovat pro takové klienty kampaně a zvyšovat jim tržby je radost, protože každá hodina mé práce přináší o to lepší výsledky. Sleduji za vás novinky v oboru, poslouchám zahraniční podcasty a nasávám znalosti na konferencích. Vše, co zjistím, hned zkouším na kampaních.Postarám se o vaše PPC kampaně a zbožové srovnávače.

Jan Lysek

PPC specialist

4 certifikáty
Business je už roky můj koníček. Obchoduji s akciemi, udržuji si přehled, hledám novinky. Proto mě baví zlepšovat vaše kampaně – protože tady uplatním obchodní myšlení a brzy vidím, že s námi vyděláváte víc.Rád vám pomůžu s analytikou a s kampaněmi v Google Ads a Skliku.

Adam Kuchař

PPC specialist

4 certifikáty
Rád dělám pro klienty něco navíc. Když si všimnu chyby na webu, ozvu se. Když mě napadne zlepšení, dám vědět. Baví mě spolupracovat s klientem a společně přicházet s novými nápady. K marketingu jsem se dostal na univerzitě ve Frankfurtu. Zaujal mě, a tak jsem se začal pídit po informacích. Navázal jsem spolupráci s americkou mediální společností, která vysílá v 60 městech. Díky ní jsem se do světa PPC naplno ponořil – a dodnes mě baví. Pomůžu vám uspět pomocí PPC reklam a srovnávačů zboží.

Proberme to. Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.