Poznejte Adsvantage

Jsme online marketingová agentura z Ostravy

Co zmůže malá agentura z Ostravy? Hodně.Baví nás svým dílem roztáčet českou ekonomiku. Proto naši klienti rostou a dobývají nové trhy.Pod rukama nám z českých firem vznikají mezinárodní projekty. To je kouzlo efektivního marketingu v režii Adsvantage.

20+
certifikací drží náš tým

19+
zahraničních trhů už jsme s klienty dobyli
10+
hodin týdně strávíme vzděláváním
1mld+
Kč jsme vydělali klientům
Za čím jdeme?

Ať české firmy rostou a dobývají zahraničí

Svou prací podporujeme české podnikání.
Když uděláme maximum pro úspěšnou kampaň, vidíme obrovský dopad. Klient roste, prodává i do zahraničí.

S ním se roztáčí kola české ekonomiky – a v důsledku rosteme i my. Nejsme velká agentura. Ale věříme, že s našimi klienty můžeme mít velký dopad.

Tým agentury Adsvantage
Měli byste o nás vědět…

Máme jasná pravidla, podle kterých pracujeme

Díky nim za sebou vidíme výsledky.

Ikonka automatizace Adsvantage

Automatizujeme, proto jsme efektivní

Čas, který si u nás zaplatíte, využíváme efektivně. Proto opakující se úkony automatizujeme. Neplýtváme čas na importování dat ze systémů nebo na tvorbu reportů.

Ikonka ověřeno zákazníky Adsvantage

Pracujeme pro e-shopy s „Ověřeno zákazníky“

Máte Heuréka Ověřeno zákazníky? Výborně. Pak víme, že na sobě pracujete a zákazníci vám věří. U takových e-shopů vždy najdeme prostor pro růst.

Ikonka růstový graf Adsvantage

Pomáháme vám do zahraničí

Čeští podnikatelé jsou pracovití a cílevědomí. Zaslouží si být vidět i za hranicemi. Pomůžeme vám s tím – najdeme potenciál, přichystáme zahraniční kampaně a vyděláme vám víc.

Ikonka zpětná vazba Adsvantage

Stavíme na doporučeních

Ptáme se klientů na zpětnou vazbu bez obalu. Díky ní se zlepšujeme. A díky ní také víme, že nás 91 % klientů doporučuje dál.

Naše certifikáty: Jsme odborníci na PPC a srovnávače

Hrdý Google Partner

a také partner Shoptetu, Heureky a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado.

Odznak Google partner AdsvantageOdznak Mergado AdsvantageOdznak Heureka partner AdsvantageOdznak Zlatý Shoptet partner AdsvatageOdznak Zlatý partner FastCentrik Adsvatage

Náš CEO Michal Lysek je Google Certified Trainer 2024

Google Certified Trainer 2023 Badge
Poznejte náš tým

Zapálení specialisté na PPC a srovnávače

Jedno máme společné: Baví nás lepší a lepší výsledky ve vašem měsíčním reportu. Proto sledujeme novinky, hledáme vychytávky a optimalizujeme reklamy k dokonalosti.

Michal Lysek Adsvantage

Michal Lysek

CEO

6 certifikátů
Rukama mi prošlo přes 200 reklamních účtů. Učil jsem se na velkých klientech v agentuře, ze které jsem ale odešel s jasnou myšlenkou. Chtěl jsem pracovat pro své klienty, osobně s nimi probírat zlepšeních a pracovat na jejich růstu. Baví mě využívat investované peníze efektivně. Proto hledám příležitosti pro automatizaci, zkouším novinky a testuji zlepšení. V Adsvantage se starám o strategie. Pomůžu vám naplánovat cestu k úspěchu.

Martin Kisza Adsvantage

Martin Kisza

Head of PPC

5 certifikátů
Baví mě pracovat pro e-shopy, které rozvíjí svůj business a posouvají ho kupředu. Optimalizovat pro takové klienty kampaně a zvyšovat jim tržby je radost, protože každá hodina mé práce přináší o to lepší výsledky. Sleduji za vás novinky v oboru, poslouchám zahraniční podcasty a nasávám znalosti na konferencích. Vše, co zjistím, hned zkouším na kampaních.Postarám se o vaše PPC kampaně a zbožové srovnávače.

Jan Lysek Adsvantage

Bc. Adam Kuchař

COO

4 certifikáty
Rád dělám pro klienty něco navíc. Když si všimnu chyby na webu, ozvu se. Když mě napadne zlepšení, dám vědět. Baví mě spolupracovat s klientem a společně přicházet s novými nápady. K marketingu jsem se dostal na univerzitě ve Frankfurtu. Zaujal mě, a tak jsem se začal pídit po informacích. Navázal jsem spolupráci s americkou mediální společností, která vysílá v 60 městech. Díky ní jsem se do světa PPC naplno ponořil – a dodnes mě baví. Pomůžu vám uspět pomocí PPC reklam a srovnávačů zboží.

Ing. Nicolle Sarah Václavíková Adsvantage

Ing. Nicolle Sarah Václavíková

Facebook Ads & PPC specialista

4 certifikáty
Říkám vše na rovinu, bez zbytečných frází. Jen tak můžeme klientovi vydělat maximum. Baví mě optimalizovat a sledovat dopad každého kroku, ráda propojuju jednotlivé kanály. Postarám se o vaše reklamy na Googlu, Seznamu a Facebooku, přinesu kreativní nápad a osobně zařídím, abyste z každé koruny dostali co nejvíc. Nebo spolu můžeme zajít na fotbal, co vy na to?

Tomáš Bosák Adsvantage

Tomáš Bosák

PPC specialista

Na business klienta se vždy dívám, jako by byl můj vlastní. Snažím se ho pochopit do hloubky a každou korunu obracím, jako bych ji dával z vlastní kapsy. Ono to tak trochu je – protože když roste klient, rostu já. A to mě baví. Těžím ze zkušeností, které jsem nasbíral jako nákupčí v Alze. Dnes se starám o Google Ads, Sklik a srovnávače. Hlavu čistím ve fitku, při střelbě a na procházkách. A v práci jedu na plno za jasným cílem.

Adam Kuchař Adsvantage

Jan Lysek

PPC specialista

4 certifikáty
Business je už roky můj koníček. Obchoduji s akciemi, udržuji si přehled, hledám novinky. Proto mě baví zlepšovat vaše kampaně – protože tady uplatním obchodní myšlení a brzy vidím, že s námi vyděláváte víc. Rád vám pomůžu s analytikou a s kampaněmi v Google Ads a Skliku.

Tomáš Bosák Adsvantage

Ivana Osičková

PPC specialista


Tomáš Bosák Adsvantage

Lukáš Kuběna

Account manager


Tomáš Bosák Adsvantage

Bc. Eliška Kalabzová

E-mail marketing specialista


Proberme to. Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.