Blog

Sdílíme tipy a triky, které jsme se naučili.

Poslední články

Czech On-line Expo 2022: O čem se mluvilo?

Czech On-line Expo 2022 nejzajímavější přednášky z největšího e-commerce a online business veletrhu roku.

Co je PPC reklama, optimalizace, automatizace, vyhodnocování

Pro Slezskou univerzitu jsem natočil video o základech PPC reklamy. Mluvím o: společnosti Google, Google Ads, měřitelnosti výsledků, aukčním systému, typech kampaní, optimalizaci a automatizaci.

PPC podcast o Chytrých nákupních Kampaních s Michalem Lyskem

Chytré nákupní Kampaně tvoří velkou část tržeb e-shopařů. Potvrzuje to můj výzkum, ve kterém jsem zistil, že je to v průměru 52% tržeb z Google Ads.

25 tipů pro raketový růst e-shopu

U českých e-shopů vídám stále ty stejné chyby, které je připravují o tržby. Neděláte je i vy? Zjistěte, jak snadno zvýšit tržby svého e-shopu.

Návod k nasdílení přístupů ke správě Googlu, Skliku, Mergadu a Shoptetu

Návod k nasdílení přístupů k Google Analytics, Google Ads, Merchant Center, Google Moje Firma, Mergadu, Skliku, Zboží.cz a Shoptetu.

Jak přidat přístup k Business Manageru

Facebook Businesss Manager je důležitý ve fázi, kdy chcete řešit reklamu na Facebooku a zde si ukážeme postup, jak to založit.

Co je to Performance Max

Performance Max je nový druh reklamní kampaně v Google Ads, který vychází z úspěšné produktové kampaně. Co to je a jaké můžeme očekávat výsledky?

Co je to PPC reklama?

PPC vychází ze slova Pay Per Click a v online reklamě se s tímto pojmem setkáváme hodně často. Jaké jsou výhody PPC reklamy a co můžeme očekávat?

Jak založit Facebook Business Manager

Jak založit Facebook Business Manager

Co je to brand marketing?

Co je to brand marketing?

USP aneb jedinečný prodejní argument

USP aneb jedinečný prodejní argument

Co je to landing page?

Co je to landing page?

Jak na SEO

Jak na SEO

Automatický import tržeb ze Shoptetu do Google Data Studia - Návod

Přicházíte o 20-30% tržeb v Google Analytics, když vám zákazník neodsouhlasí cookie lištu. I proto vám uměle roste Podíl nákladů na obratu. Vytvořil jsem proto návod, kde krok po kroku ukazuju jak tento výpadek eliminovat.

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.