Reference

Co o nás říkají klienti

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Impresio

Jaroslava Šimková

Řešili jsme sponzorované odkazy na Google i Seznam, výkonnostní kampaně na sociálních sítích. Kvalitní měření konverzí a vyhodnocování dat ze všech kanálů. Nastavení PNO. Nejvíce oceňuji transparentnost. Vzhledem k předchozím špatným zkušenostem s ostatními agenturami se mi velmi líbí, že informace podané od Adsvantage mají vždy pozitivní dopad, pokud se jimi řídíme. Vždy probíhá detailní a konkrétní domluva, která je dodržena. Zároveň probíhá hladká domluva s ostatními členy týmu ať už jsou to požadavky na vývoj e-shopu nebo měření.

FastCentrik

Libor Zůbek

Michal z Adsvantage pro nás připravoval nezávislý audit našich PPC kampaní. Podrobnost auditu nás příjemně překvapila a otevřela nám nové obzory, jak k PPC kampaním přistupovat. Oceňuji především profesionalitu a odbornost spolu s dodržováním všech vytyčených cílů a termínů. Adsvantage mohu jen doporučit a těším se na naši další spolupráci.

Atan.cz

Marek Javorský

Se spoluprací jsem spokojen. Vážím si snahy nalézat nové vylepšení naší propagace sledování nejnovějších trendů v online marketingu, ať se jedná o PPC, nebo sociální sítě a SEO.

Vymaluj si sám

David Vacek

Předali jsme Adsvantage správu PPC kampaní pro naše eshopy, které provozujeme v deseti jazykových mutacích. Velice rychle pochopili naše priority a začali doručovat výsledky. Oceňujeme, že používají přehledné nástroje a demonstrují jim výsledky své práce. Statistiky o nákladech na kampaně v jednotlivých zemích a získané tržby máme kdykoliv k dispozici. Lidé z Adsvantage pracují rychle, nezávisle a bez zbytečných otázek rychle pochopí, co po nich chcete. Pro nás je to velice pohodlné, můžeme se díky tomu soustředit na rozvoj našich eshopů, protože víme, že PPC máme v dobrých rukách.

The-spot.cz

Filip Kříž

Spolupráce s Michalem a jeho týmem je nadstandardní! Řešíme PPC reklamy na Seznam.cz a Google. Konečně jsou naše kredity využity efektivně, což dokazují i měsíční reporty. Nejvíc si cením rychlého jednání bez zdlouhavých debat kolem. Pokud hledáte agenturu, která vám ušetří čas i peníze tak doporučuji Adsvantage!

Appgrade.cz

Jan Krupica

Kluci z Adsvantage ví, co dělají a dokazují to hlavně jejich výsledky. Když na ně odkážu některého z klientů, vím, že bude v dobrých rukou.

BlackLotus.cz

Richard Bednařík

Aktuálně spolu řešíme zviditelnění našich produktů a firmy BlackLotus.cz Spolupráce probíhá zcela standardně. Zatím bez větších zádrhelů Nejvíce oceňuji snahu poradit. I například ve věcech, které se přímo netýkají reklamy.

Karireal.cz

Pavel Golasowski

Především jsme řešili spolupráci v oblasti PPC reklamy. Adsvantage nám pomohli nastavit, rozjet, udržovat a vyhodnocovat obsahové i vyhledávací reklamy. Spolupráce probíhala formou on-line. K rychlému kontaktu jsme používali Google Chat a k měsíčnímu vyhodnocení Google Meet. Oceňujeme právě možnost rychlého a dostupného kontaktu. Když byl „problém“ stačilo napsat na Google Chat a odpověď jsme měli do několika málo minut či desítek minut. Samozřejmě pak rovněž oceňujeme velkou erudici zaměstnanců agentury.

Laporte.cz

Libor Zubek

S Adsvantage řešíme placenou reklamu, která je pro náš e-shop jedním z hlavních kanálů. V rámci spolupráce optimalizujeme jak výkon kampaní, tak brandbuilding a měříme také poptávkové formuláře, díky kterým máme větší přehled o výkonu poptávky a jejím zhodnocení. Na spolupráci si ceníme jejich transparentnosti a návrhů pro zvyšování výkonu a optimalizaci.

vKošili

Vojtěch Lacek

Stávající PPC kampaně na mém e-shopu byly sice ziskové, ale potřebovaly pořádnou revizi a aktualizaci. Tímto úkolem jsem pověřil agenturu adsvantage. Mám rád efektivitu a profesionální přístup. Právě v tomto duchu se odvíjela celá spolupráce. Kluci z adsvantage zhodnotili aktuální stav a navrhli úpravy na kampaních. Vše jsme společně prošli a navrhli vhodný postup, to na čem jsme se domluvili, pak včas splnili. Komunikace s týmem v průběhu spolupráce byla bezproblémová.

LuCosmetics

Blažej Kožár

Díky skvěle zkušenosti z jiných projektů jsme spolu řešili nové PPC reklamy k projektu Lucosmetics.cz, nové neboť po předchozích marketérech nebylo příliš co opravovat ale pouze makat. Spolupráce byla opět profesionální a hlavně upřímná. Spustili jsme spolu funkční reklamy, které i přes občas náročná období fungovali kladně. (tedy i v období, kdy lidé byli na dovolených a podobně) Ocenit na spolupráci lze mnoho, nejvíce však asi profesionální přístup, vždy odezva se zájmem o vás, určitě kladné výsledky, upřímnost a automatické řešení situací, vždy si nějak poradí i když nejsme na příjmu.

Remas-store.com

Blažej Kožár

PPC reklamu pro eshop, který jsem předtím spravoval sám a následně nejmenovanou agenturou. Rozdíl nejde popsat, doslova 100 a 1. Podařilo se rapidně snížit náklady a přinést správné zákazníky. Profesionální působení, připravenost již před začátkem spolupráce, už zde šel poznat náskok ve zkušenostech s marketingem. Komunikace, pravidelný feedback, hlavně opravdové výsledky, fér cena za práci.

MosaicHouse

Věra Františáková

Adsvantage mohu jen vřele doporučit. Jejich profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online komerce napomáhá růstu našich hotelových projektů. Již přes rok se nám starají o PPC kampaně Google Ads zároveň vše měří a vyhodnocují v nástroji Google Analytics. Po dobrých zkušenostech jsme jim svěřili i další marketingové aktivity.

Ambra

Roman Pitucha

S Adsvantage jsme opět nastartovali reklamy PPC u Googlu s vědomím, že musíme udržet požadované PNO. To se nám již půl roku drží plnit. Odbornost se kolegům z Adsvantage nedá odepřít a výsledky jsou leckdy nad očekávání. Nejvíce oceňuji znalosti v online marketingu. Stručné a přehledné měsíční reporty a komunikace k věci. Dokážou sami přijít s nápadem na zlepšení a doporučují další tipy k vyladění optimalizace nebo měření.

Kovo-art.cz

Mario Lipovský

Začali jsme se správou Google Ads a Skliku. Tržby rostly, a proto jsme přidali Zboží.cz. Oceňuji profesionální přístup a možnost dohlížet na kampaně přes poskytnuté Data Studio.

Tepelná Čerpadla Morava

Věra Františáková

Adsvantage jsme oslovili, aby nám pomohli s nastavením a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Kovetools

Jakub Čáslava

Spolupráce probíhala a nadále probíhá na výbornou, zatím vše běží, tak jak má. Na naší spolupráci oceňujeme profesionalitu a plnění dohodnutých zadání a limitů.

Případové studie

Naši klienti s námi vydělali 200+ milionů Kč

Zobrazit všechny
bbelektro.cz

Jak to klient nevzdal – a vydělal

PPC reklamy klienta BB Elektro prostě nefungovaly. Ale klient to nevzdal. Ozval se Adsvantage a dnes vydělává miliony. Získat 100 Kč ho navíc stojí jen 6 Kč.

Počet objednávek
+ 300,36 %
PNO
- 85,71 %
VymalujSiSám.cz

Jak jsme dobyli 7 trhů a zvedli tržby o 565 % 

Honkee prodával obrazy na 3 trzích a vydělával statisíce. Dnes je i díky nám v 7 zemích a počítá obrat v milionech. Jak jsme to dokázali?

Tržby
+565 %
Expanze
7 trhů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.