Výkonné PPC reklamy pro byznys v Brně

...zvládneme i z Ostravy

Společně vše zvládneme online a díky tomu můžeme být v kontaktu na denní bázi. Nic vám neunikne, budete mít přístupy k automatickým reportům. Takže o každé investované koruně budete vědět.

Svěřte své podnikání partnerům Google a Heuréky.

Společně to můžeme probrat

Láká vás vyšší výdělek?
Klienti s námi získali již přes 1 miliardu Kč.

Spolupráci navazujeme s malými e-shopy i s giganty. Většina klientů roste v průběhu naší spolupráce a expandují do dalších zemí.

Podívejte se na naše úspěchy

Spolupráci odstartujeme raz dva

Mnoholeté zkušenosti nás posunuli natolik, že máme již vypilovaný postup a díky němu kampaně zvládneme nastavit během pár dní. Nemusíte se v Brně s PPC reklamou trápit sami. Můžeme být vašimi parťáky z Ostravy a zařídit, abyste z jedné investované koruny vydělali dvě.

  • Vypracujeme strategii pro rychlý růst.
  • Následně opravíme chyby, které vás stojí peníze.
  • Spustíme  nejziskovější reklamy.
  • Poté již optimalizujeme a sami navrhujeme zlepšení.
Proberme to

Dostaneme váš byznys z Brna do světa

Začněte myslet ve velkém měřítku. Díky PPC reklamám nemusíte prodávat pouze v Brně. Můžeme společně dobývat i zahraniční trhy. Skvělý příklad je náš klient Honkee, který vyrábí obrazy k vymalování podle čísel.

Klient začínal na statisícovém obratu a nyní se může pyšnit obratem v milionech a prodává v 10 zemích.

Nevěříte?

Přečtěte si případovou studii

Jsme hrdým partnerem Google a Heuréky

Jsme partnery Google Partner, Shoptetu, Heureky a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado.

V čem to pro vás má výhody? Máme přístup k novinkám, které zužitkujeme po váš účet a také víte, že nám můžete věřit. Google, Heuréka ani Shoptet partnerství nedává zadarmo.

Kolik budou stát PPC reklamy pro Brno?

Jsme z Ostravy, takže pracujeme za rozumně nastavenou sazbu. Věříme, že takhle by to mělo být a v Brně s tím budete spokojeni.

  • Naše odměna startuje na 6600 Kč bez DPH.
  • Kredit (odměna pro Google nebo Seznam) se odvíjí od typu a rozsahu vašeho sortimentu.

Konkrétnější číslo společně můžeme určitě probrat. Ozvěte se nám a vše dořešíme.

Ozvěte se nám a společně to probereme

Můžeme začít auditem PPC kampaní od našeho CEO

Audit odhalí veškeré slabé stránky, které následně můžeme vylepšit. Reklamy se tak stanou efektivnějšími. Věříme, že audit je základem kvalitní spolupráce, a proto jej vypracuje náš CEO Michal Lysek, který má na svém kontě již přes 300 auditů a je jeden z mála Čechů, kteří dosáhli na pozici Google Certified Trainer.

Aby váš byznys v Brně rostl, zkontroluje 11 nejdůležitějších bodů.

Získejte audit

Nic neskrýváme, uvidíte nám přímo pod ruce

Nemusíme být v Brně, abyste mohli kontrolovat naši práci.

  • Pravidelně s vámi komunikujeme.
  • Získáte parťáka, který vás zná a aktivně zlepšuje výkon vašich kampaní.
  • Automatický report jasně ukazuje naši práci.

Doslova nám vidíte přímo pod ruce a nic vám neunikne. Každý krok můžete kontrolovat a sledovat, jak vám vyděláváme peníze.

Ozvěte se nám

Co o nás říkají klienti nejen v Brně ale i po celé ČR?

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Logo Motozem AdsvantageLogo Comfor AdsvantageLogo FastCentrik AdsvantageLogo Atan AdsvantageLogo Painting from Photo AdsvantageLogo Stanley Adsvantage
Reference

Proberme to.
Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Odesláno.
Při odesílání formuláře nastala chyba. Napište nám na email.
Odesláním webového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.