Famózní PPC reklamy pro byznys v Českých Budějovicích

...zvládneme i z Ostravy

Společně dokážeme efektivně nastavit reklamní kampaně a budeme s vámi v denním kontaktu skrz online meetingy. Díky našim automatickým reportům budete mít plný přehled o každé koruně, kterou investujete do reklamy.

Svěřte správu vaší reklamy do rukou certifikovaných profesionálů od Googlu a Heuréky. Společně projdeme vaše potřeby a připravíme strategii pro růst.

Chci se dozvědět víc

Klienti s námi získali přes 1 miliardu Kč.
Co vy na to?

Nezáleží, jestli jste malý e-shop či gigant. Spolupráci navazujeme s každým. Můžete s námi začít jako malý e-shop a postupně se vypracovat v giganta a rozšířit své podnikání i na zahraniční trhy.

Případové studie

Nebudeme ztrácet čas a spolupráci odstartujeme bleskově

Máme již takové zkušenosti, že jsme schopni díky znalostem PPC kampaně připravit a spustit během několika dní. Nepotřebujeme na to měsíce.

Nemusíte už ztrácet čas s něčím, s čím vám můžeme pomoci. Za týden můžete mít parťáky z Ostravy, kteří vědí, jak z každé koruny vydělat dvě.

  • Začneme strategií pro rychlý růst.
  • Nejprve opravíme chyby, které vás stojí peníze.
  • Poté nastartujeme nejziskovější reklamy.
  • Postupně optimalizujeme a sami navrhujeme zlepšení.
Zajímá mě víc

PPC reklamy od Adsvantage vás dostanou za hranice ČR

Dokážeme dostat váš byznys z Českých Budějovic za hranice ČR. Společně můžeme dobývat zahraniční trhy a zvýšit váš obrat.

Jako příklad můžeme uvést klienta Honkee, který začínal na statisícovém obratu a nyní má obrat v milionech a prodává v 10 zemích.

Chcete také expandovat?

Přečtěte si případovou studii

Hrdý partner Googlu a Heuréky ve vašich službách

Jsme hrdými partnery Googlu a Heuréky, partnerem Shoptetu a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado. Co to pro vás znamená? To znamená, že máme přístup k nejnovějším informacím, které využijeme pro váš účet. Můžete nám důvěřovat, protože získat partnerství s Googlem, Heurékou a Shoptetem není jednoduché a podmínky pro udělení jsou přísné.

Kolik stojí PPC reklamy pro České Budějovice?

Nebudeme po vás požadovat stovky tisíc za reklamu, nestavíme přeci vzdušné zámky. Proto jsou naše ceny nastaveny tak, aby vám vyhovovaly.

  • Naše odměna startuje na 6600 Kč bez DPH.
  • Kredit (odměna pro Google nebo Seznam) se odvíjí od typu a rozsahu vašeho sortimentu.

Pokud byste rádi získali přesnější kalkulaci, určitě se nám ozvěte a projdeme to společně.

Proberme to

Získejte audit PPC kampaní od našeho CEO

Náš CEO Michal Lysek, jeden z mála Čechů s pozicí Google Certified Trainer vám audit udělá. Co to bude pro vás znamenat? Audit odhalí všechny slabé stránky vašich kampaní, které následně zlepšíme, aby byly reklamy efektivnější. Audit projde 11 nejdůležitějších bodů, abychom zajistili prosperitu vašeho byznysu v Českých Budějovicích.

Získejte audit

PPC agentura, která má všechny karty vyložené

Nezatajujeme nic a umožňujeme vám přístup k naší práci. Jak je to možné?

  • Pravidelná komunikace. 
  • Automatický report.
  • Přidělený specialista pro vaše kampaně.

Můžete v klidu sledovat, jak vám vyděláváme peníze a zlepšujeme výkonnost vašich kampaní. Věřte nám, budete mít všechny karty vždy vyložené na stole.

Ozvěte se

Co o nás říkají klienti v Českých Budějovicích a po celé ČR?

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Logo Motozem AdsvantageLogo Comfor AdsvantageLogo FastCentrik AdsvantageLogo Atan AdsvantageLogo Painting from Photo AdsvantageLogo Stanley Adsvantage
Reference

Proberme to.
Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Odesláno.
Při odesílání formuláře nastala chyba. Napište nám na email.
Odesláním webového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.