TOP PPC reklamy pro váš podnik v Liberci

...zvládneme i z Ostravy

Společně dokážeme zvládnout reklamu a budeme s vámi v denním kontaktu. Nic vám neunikne, protože budete mít přístup k automatickým reportům, což vám poskytne plný přehled o každé koruně, kterou investujete.

Svěřte své podnikání do rukou certifikovaných profesionálů od Googlu a Heuréky. Společně projdeme vaše potřeby a připravíme strategii pro růst.

Chci vědět víc

Klienti s námi získali přes 1 miliardu Kč.
Zaujalo vás to?

Spolupracujeme s malými e-shopy i velkými hráči na trhu, a většina našich klientů zažila růst a expanzi do dalších zemí během naší spolupráce.

Případové studie

Překvapí vás, jak rychle spolupráci odstartujeme

Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme vypracovali postup, který nám umožňuje nastavit kampaně během několika dní. Nemusíte se starat o PPC reklamy v Liberci sami, můžeme být vašimi parťáky z Ostravy a pomoci vám vydělat dvakrát tolik z každé investované koruny.

Sestavíme strategii pro rychlý růst, opravíme chyby, které vás stojí peníze, spustíme nejziskovější reklamy a budeme je neustále optimalizovat.

To mě zajímá

S PPC reklamy od Adsvantage z Liberce do světa

Dokážeme dostat váš byznys z Liberce na mezinárodní trhy. Společně můžeme dobývat zahraniční trhy a zvýšit váš obrat. Jako příklad můžeme uvést klienta Honkee, který začínal na statisícovém obratu a nyní má obrat v milionech a prodává v 10 zemích.

Chcete taky růst?

Přečtěte si případovou studii

Hrdý partner Googlu a Heuréky ve vašich službách

Jsme hrdými partnery Googlu a Heuréky, a také partnerem Shoptetu a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado. To znamená, že máme přístup k nejnovějším informacím, které využijeme pro váš účet. Můžete nám důvěřovat, protože partnerství s Googlem, Heurékou a Shoptetem nejsou udělovány lehkomyslně.

Kolik stojí PPC reklamy pro Liberec?

Co se týče cen PPC reklam pro Liberec, jsme z Ostravy, což nám umožňuje nabízet rozumně nastavené sazby. Věříme, že budete s našimi cenami spokojeni. Cena začíná od 6600 Kč bez DPH. Následně je nutná investice do kreditu, která se odvíjí podle typu a rozsahu sortimentu. avšak konkrétní číslo můžeme projednat individuálně podle typu a rozsahu vašeho sortimentu.

Konkrétnější nacenění vám určitě můžeme individuálne sdělit.

Napište nám

Audit PPC kampaní od našeho CEO bude dobrým startem

Můžeme začít auditem vašich PPC kampaní, který provede náš CEO Michal Lysek, jeden z mála Čechů s pozicí Google Certified Trainer. Audit odhalí všechny slabé stránky vašich kampaní, které následně zlepšíme, aby byly reklamy efektivnější. Audit projde 11 nejdůležitějších bodů, abychom zajistili prosperitu vašeho libereckého byznysu.

Získejte audit

PPC agentura, která má všechny karty vyložené

Nezatajujeme nic a umožňujeme vám přístup k naší práci. Pravidelná komunikace a automatický report vám budou jasně ukazovat náš pokrok. Můžete sledovat, jak vám vyděláváme peníze, a budeme s vámi pracovat na zlepšení výkonu vašich kampaní. Věřte nám, budete mít nás přímo pod rukama.

Ozvěte se

Co o nás říkají klienti v Liberci a po celé ČR?

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Logo Motozem AdsvantageLogo Comfor AdsvantageLogo FastCentrik AdsvantageLogo Atan AdsvantageLogo Painting from Photo AdsvantageLogo Stanley Adsvantage
Reference

Proberme to.
Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Odesláno.
Při odesílání formuláře nastala chyba. Napište nám na email.
Odesláním webového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.