Efektivní PPC reklamy pro váš byznys v Olomouci a okolí

...a to dokonce i z Ostravy!

Společně zvládneme online marketing a budeme s vámi v denním kontaktu. Nebude vám nic unikat, protože budete mít přístup k automatickým reportům. Budete mít plný přehled o každé investované koruně.

Dejte své podnikání do rukou profesionálů od Googlu a Heuréky. Společně můžeme projít vaše potřeby.

Proberme to

Zajímá vás vyšší výdělek?
Naši klienti již získali více než 1 miliardu Kč.

Spolupracujeme s malými e-shopy i velkými hráči na trhu. Většina našich klientů zažila růst a expanzi do dalších zemí během naší spolupráce.

Případové studie

Rychlost spolupráce vás překvapí

Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme vypracovali postup, který nám umožňuje nastavit kampaně během několika dní. Nemusíte se starat o PPC reklamy v Brně sami, můžeme být vašimi parťáky z Ostravy a pomoci vám vydělat dvakrát tolik z každé investované koruny.Sestavíme strategii pro rychlý růst, opravíme chyby, které vás stojí peníze, spustíme nejziskovější reklamy a následně je budeme neustále optimalizovat.

Zní to dobře?

Dostaneme váš byznys z Olomouce na mezinárodní trhy

Můžeme společně dobývat zahraniční trhy a zvýšit váš obrat. Jako příklad můžeme uvést klienta Honkee, který začínal na statisícovém obratu a nyní má obrat v milionech a prodává v 10 zemích.

Nevěříte?

Přečtěte si případovou studii

Nejdůležitější je, že jsme hrdými partnery Googlu a Heuréky

Jsme hrdými partnery Googlu a Heuréky. Jsme také partnery Shoptetu a automatizačního nástroje pro srovnávače Mergado. To pro vás znamená, že máme přístup k nejnovějším informacím, které využijeme pro váš účet. Můžete nám důvěřovat, protože partnerství s Googlem, Heurékou a Shoptetem není udělováno lehkomyslně.

Kolik stojí PPC reklamy pro Olomouc?

Ceny PPC reklam pro Olomouc jsou rozumně nastaveny, protože jsme z Ostravy. Věříme, že naše sazby jsou spravedlivé a budete s nimi spokojeni. Cena začínají od 6600 Kč bez DPH, ale kredit (odměna pro Google nebo Seznam) se odvíjí od typu a rozsahu vašeho sortimentu. Konkrétní číslo rádi projednáme individuálně.

Projednáme to

Pozvolný start: Audit PPC kampaní od našeho CEO

Můžeme začít auditem vašich PPC kampaní, který provede náš CEO Michal Lysek, jeden z mála Čechů s pozicí Google Certified Trainer. Audit odhalí všechny slabé stránky vašich kampaní, které následně zlepšíme, aby byly reklamy efektivnější.

Projde hlavních 11 bodů, aby váš olomoucký byznys jenom kvetl.

Chci audit

PPC agentura, které uvidíte pod ruce

Netajíme nic, budete mít přístup k naší práci a budeme vám pravidelně komunikovat. Automatický report vám bude jasně ukazovat náš pokrok. Sledujte, jak vám vyděláváme peníze, a budeme s vámi pracovat na zlepšení výkonu vašich kampaní. Jednoduše nám vidíte pod prsty.

Ozvěte se

Co o nás říkají klienti nejen v Olomouci, ale i po celé ČR?

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Logo Motozem AdsvantageLogo Comfor AdsvantageLogo FastCentrik AdsvantageLogo Atan AdsvantageLogo Painting from Photo AdsvantageLogo Stanley Adsvantage
Reference

Proberme to.
Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Odesláno.
Při odesílání formuláře nastala chyba. Napište nám na email.
Odesláním webového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.