Optimální PPC reklamy pro firmy v Plzni

...zvládneme i z Ostravy

Náš tým vám nabízí možnost setkávat se s námi online, a to dokonce denně. Díky našim automatizovaným reportům budete mít přehled o každém vašem investičním kroku.

Společně s námi propagujte své podnikání ve spolupráci s Googlem a Heurékou.

Projdeme si to společně

Naši klienti dosáhli přes 1 miliardu Kč zisku.
Kolik získáte vy?

Naše služby oslovují jak malé e-shopy, tak i velké giganty. Mnozí naši klienti začínali s malým kapitálem a nyní úspěšně prodávají své produkty ve více zemích.

Případové studie

Budete překvapeni, jak rychle s námi můžete začít spolupracovat.

Práci s PPC reklamami jsme zdokonalili během mnoha let a díky naší metodice můžeme převzít vaše PPC kampaně během několika dní.

Možná momentálně zvažujete správu PPC reklamami v Plzni sami. Za týden můžete mít parťáky z Ostravy, kteří vědí, jak z každé koruny vytěžit maximum.

  • Začneme strategií pro rychlý růst.
  • Nejdříve identifikujeme a opravíme chyby, které vás stojí peníze.
  • Poté spustíme nejvýnosnější reklamy.
  • Postupně optimalizujeme a navrhujeme zlepšení.
Projdeme si to

Reklamy od Adsvantage vám pomohou rozšířit váš byznys v Plzni na celý svět.

Pokud nyní prodáváte v Plzni, naši PPC reklamy vám mohou pomoci oslovit zahraniční trhy již za rok. Jedním z našich úspěšných klientů je Honkee, který vyrábí obrazy k vymalování podle čísel.

Když začínal spolupráci s námi, měl klient obrat ve stovkách tisíc korun. Nyní prodává své produkty do 10 zemí a obrat se počítá v milionech.

Chcete se inspirovat?

Přečtěte si případovou studii

Hrdí partneři Googlu a Heuréky ve vašem servisu

Jsme hrdými partnery Googlu a také spolupracujeme s Shoptetem, Heurékou a automatizačním nástrojem pro srovnávače Mergado.

Co to znamená pro vás? To znamená, že máme přístup k nejnovějším technologiím a využijeme je pro váš byznys. Navíc můžete mít důvěru v naše služby, stejně jako věříme my Google, Heuréce a Shoptetu.

Kolik stojí PPC reklamy pro Plzeň?

Nejsme z Prahy, jsme z Ostravy. I proto pracujeme za smysluplné peníze, jako jste zvyklí z Plzně.

  • Naše odměna startuje na 6600 Kč bez DPH.
  • Kredit (odměna pro Google nebo Seznam) se odvíjí od typu a rozsahu vašeho sortimentu.

Rádi vám povíme přesnější číslo, jakmile se s vámi seznámíme. Ozvěte se nám, probereme spolu vaše podnikání.

Projdeme si to společně

Začněte spolupráci v malém:
Auditem PPC kampaní od našeho CEO

Pokročilý audit PPC kampaní odhalí, kudy vám utíkají peníze a také vám ukáže, jak pracujeme. Audit pro vás vypracuje náš CEO Michal Lysek, který má za sebou více než 300 auditů a je jedním z mála certifikovaných trenérů Google v České republice. Audit zkontroluje 11 nejdůležitějších aspektů, abyste mohli růst s vaším plzeňským byznysem.

Získejte audit

Nakonec, s Adsvantage PPC agenturou máte kontrolu nad vaší kampaní na dosah ruky

Nemusíme být v Plzni, abyste mohli kontrolovat naši práci.

  • Pravidelně s vámi komunikujeme.
  • Máte svého kontaktního člověka, který aktivně zlepšuje vaše kampaně.
  • Automatický report jasně ukazuje naši práci.

Vždy máte přehled o tom, jak pracujeme, a víte, že vám pomáháme vydělávat peníze.

Ozvěte se nám

Co o nás říkají klienti v Plzni a po celé ČR?

MotoZem

Mário Sobčák

Po převzetí PPC kampaní se nám náklady stabilizovaly a začaly být předvídatelné. Dobrá a rychlá komunikace na domluvených cílech. S prací Adsvantage jsme spokojení.

Furnituro

Matěj Bajza

Spolupráce probíhá skvěle, vše co jsme si řekli se dodrželo a celkově vše funguje tak, jak si řekneme a platí. Velmi jste Nám pomohli s nárůstem objednávek vůči zaplacené reklamě, která předčila očekávání, snažíte se i posunout kupředu náš web a dáváte tipy na změny a skvěle vytvořené kampaně, které fungují. Nejvíce oceňuji Vaši upřímnost a, že vše řešíme hned narovinu.

Kancelarska-zidle.cz

David Nosek

S týmem Adsvantage jsme řešili strategickou optimalizaci kampaní pro Google Ads, zboží.cz, sklik.cz a heureku.cz. S ohledem na komplexnost a náročnost zadání, trvalo několik měsíců, než se vše zpracovalo. Obecnou snahou je udržování nízkého PNO při maximalizaci obratu a tedy vyváženého poměru nákladů/výnosů. Primárním přínosem je pro mě časová úspora, odbornost a poradenství v dané problematice.

BB elektro

Petr Balík

Adsvantage jsme oslovili, abychom posunuli náš e-shop zase o kus dále. Pomohli nám vyřešit nepovedený přechod ze starého e-shopového řešení na nové za co jim moc děkuji. Troufám si tvrdit, že díky správnému nastavení Google Ads, sklik.cz, zboží.cz, heureka.cz, facebook nám tržby rostou i přes složitosti trhu a držíme stanové PNO. Celý tým si drží profesionální a flexibilní přístup.

Logo Motozem AdsvantageLogo Comfor AdsvantageLogo FastCentrik AdsvantageLogo Atan AdsvantageLogo Painting from Photo AdsvantageLogo Stanley Adsvantage
Reference

Proberme to.
Za zavolání nic nedáte.

Vyzkoušejte si s námi spolupráci třeba jen na měsíc. Sami uvidíte, že váš e-shop roste.
A když ne? Můžete to zase dělat po starém.

Odesláno.
Při odesílání formuláře nastala chyba. Napište nám na email.
Odesláním webového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí.